Description

Ahoj!

Viděli jste fotky na zdi? :)

Baví nás focení tematických soft erotických fotosetů. Jen my dva, nebo i ve více lidech.

U nás doma se můžeme sejít obvykle v pátek večer, u vína a praskajícího krbu popovídáme o vašem pohledu na erotiku, vašich zážitcích nebo fantaziích. Holky se mohou chlapům předvádět v erotickém prádle, škraboškách nebo sexy kostýmcích, společně poladíme téma, co a jak budeme fotit, jaké fotky byste chtěli mít. Milujeme erotiku! Jde nám o tu zábavu s vámi, náladu a legraci při focení, když se bavíme při vymýšlení soft erotických scének a recesí. Stejně tak nás baví vášnivé momenty, při kterých můžeme nafotit líbivé explicitní snímky i v polohách, které v kamasutře opomněli. Díky dostatku světla v atelieru si odvezete kvalitní snímky a fotit můžeme celou noc!

Raději než v atelieru ale fotíme v přírodě, pokud nám to počasí dovolí. Focení se tím protáhne do soboty odpoledne, nebo se v pátek sejdeme už dřív, za světla. Zavolejte nám. Po telefonu předem dohodneme erotické téma nebo kostým, ať s sebou nevozíte celý šatník. ;-)

Kromě pravidelného atelierového focení pořádáme i jednorázové foto-výlety, které ohlašujeme předem. Tato stránka (SunnySense Fotografování) nám slouží jako "mailing list" - server umožňuje poslat všem fanouškům pozvánku na náš nově vložený foto-výlet. Jedním kliknutím nám pak dáte znát váš předběžný (nezávazný) zájem - zda máte čas a chuť se sejít. (Že chcete podrobnější informace.)

Přespání u nás je zajištěno. A pokud nás bude víc jak 8, někomu přifoukneme nafukovací matrace, nebo se přimazlíme těsněji! ;-)

Sunny

Contacts

Map

Details

Opening hours

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri 20:00 pokud není uvedeno jinak, v pátek se sejdeme ve 20:00
Sat 12:00 usínáme-li se svítáním, není nutné na sobotu nařizovat budík...
Sun